سوپر مارکت و فروشگاه مواد غذایی آنلاین | فروشگاه اینترنتی فن آسان

راهنمای ورود/ ثبت نام


 1. وارد صفحه "ورود/ثبت نام" شوید:
  درصورتی که تا به حال ثبت نام نکرده اید کلید “ثبت نام” را بزنید.
 2. * اگر قبلا ثبت نام انجام داده اید: با نام کاربری(شماره همراه) و رمز عبوری که در اختیار دارید می توانید وارد پروفایل خود شوید. توجه: درصورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید گزینه "رمز عبور را فراموش کرده ام" را بزنید تا رمز جدید به شماره همراه شما(نام کاربری) پیامک شود.


 3. پس از ورود به صفحه ثبت نام فرم اطلاعات خود را تکمیل نموده و کلید "ثبت اطلاعات و مرحله بعدی" را بزنید.
 4. *دقت داشته باشید که ورود نام، نام خانوادگی، جنسیت و تاریخ تولد اجباری می باشد و درصورتی که توسط دوستانتان معرفی شده اید کد معرف او را در کادر کد معرف وارد نمائید.


 5. پس از ورود به این مرحله یک پیامک حاوی کد فعالسازی به شماره همراه شما ارسال خواهد شد. کد فعالسازی را در کادر مشخص شده وارد نموده و کلید "ادامه" را بزنید.
 6. *اگر پس از 3دقیقه پیامک فعالسازی را دریافت نکردید شماره موبایل وارد شده خود را بررسی کرده و درصورت ورود اشتباه شماره، گزینه "باشماره دیگری امتحان می کنم" را بزنید و در غیر این صورت اگر به هر دلیلی نتوانستین پیامک فعالسازی را دریافت نمائید با تلفن: 91026000-021 واحد پشتیبانی تماس حاصل نمائید تا کد فعالسازی مجدد ارسال شود.


 7. پس از موفقیت در ورود کد فعالسازی و تکمیل ثبت نام صفحه زیر را مشاهده خواهید کرد:
 8. عملیات ثبت نام تکمیل شده است و می توانید با نام کاربری و رمز عبوری که از طریق پیامک به شماره همراه تان ارسال گردیده، وارد پروفایل خود شوید.


  *در صورتی که طی فرآیند ثبت نام مشکلی بوجود آمد و یا راهنمایی بیشتری نیاز داشتید با تلفن 91026000-021 واحد پشتیبانی تماس حاصل نمائید تا همکاران ما ثبت نام شما را تکمیل نمایند.